Background Image
Volejte: 720 28 33 28

O firmě VTP Telesz

Jsme nejen instalatéři ve Strážnici

Firma působí v oboru vodoinstalatérství a topenářství od roku 2007. V roce 2010 jsme díky programu zelená úsporám začali s montážemi solárních ( termických ) zařízení na ohřev vody a podporu vytápění a od roku 2012 máme oprávnění na rozvody zemního plynu a propanbutanu. Působíme v Jihomoravském a Zlínském kraji, zejména pak ve strážnici a blízkém okoli. (Radějov, Petrov, Tvarožná Lhota, Veselí nad Moravou, Bzenec.


Background Image

Kvalitní služby v oblasti vodoinstalatérství a topenářství

Svým zákazníkům poskytujeme kvalitní služby za dostupnou cenu již přes 9 let. Disponujeme bohatými zkušenostmi právě v oblasti VTP. Provádíme veškeré práce v oboru vodo - topo - plyn, prodej a montáž kotlů, tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, centrální vysavače, vybavení koupelen.

Důvěryhodná firma 2015


Odborné certifikáty a osvědčení


Náš cíl

Našim cílem je provádět všechny montáže tak aby byl zákazník spokojený a poptával nás i v budoucnu. Snažíme se průběžně absolvovat školení nových trendů v našem oboru. Spolupracujeme a montujeme výrobky těch firem se kterými máme ty nejlepší zkušenosti a ne jen výhodnou cenu.

Specializovaná prodejna

V roce 2012 jsme ve Strážnici otevřeli prodejnu kde prodáváme vodoinstalační a topenářský materiál, kotle, koupelnovou keramiku, vodovodní baterie, náhradní díly k bojlerům, čerpadla, vodárny, závlahový materiál. Tento rok jsme rozšířili sortiment nabízených služeb o automatické zavlažovací systémy.

Potřebujete služby vodo – topo – plyn?